Venkovní parapety

Venkovní parapety – použití pro ochranu předokenní části fasády popřípadě pro ochranu částí před balkonovými dveřmi.

Námi dodávané parapety  : vyrábíme parapety z různých materiálů:

  • Parapet z pozinkovaného plechu
  • Parapet z barveného  pozinkovaného plech v různých barvách a odstínech
  • Parapety měděné
  • Parapty z Titanzinku ,Rheizinku a VNzinku.
  • Parapet z pozinkovaného plechu

Venkovní parapety se vyskytují z vnější části budovy. Jsou vystaveny nepříznivým vlivům počasí, které mohou po čase barvu Vašeho parapetu změnit až o několik odstínů. S námi nabízenými parapety se toho bát nemusíte.

V naší nabídce se vyskytují venkovní parametry různých materiálů, rozměrů a barev, které svou původní barvu neztrácejí. Díky tomu si můžete zvolit venkovní parapety tak, aby plnily nejen ochrannou funkci, ale také estetickou.

Parapety v našem katalogu dosahují vysokých kvalit a dlouhých životností. K venkovním parapetům nabízíme také doplňky, jako jsou lišty nebo profilové rohy. Pokud potřebujete parapet atypického rozměru, nebojte se na nás obrátit.

Parapety vyrábíme a montujeme  po zaměření na zakázku dle daných rozměrů a potřebných přesahů.V případě dodání záměrů jsme schopni Vám dodat naohybané parapety dle vašich představ.

Kotvení parapetů provádíme lepením nebo mechanicky na hmoždinky. Není problém vyrobit a namontovat ani parapety segmentové nebo parapety atypických rozměrů.

Parapety pro vaše okno, balkon nebo terasu? Naši klempíři Vám vytvoří jakékoliv parapety!

kom6

Dokážeme přijít s řešením na Váš problém. Pro co největší spokojenost našich zákazníků, dodáváme zboží v co nejkratším čase od obdržení objednávky.