Klempířské oplechování teras a balkónů

Terasu nebo balkón nalezneme na většině rodinných a panelových domů. Vhodným řešením proti uvolňování dlažby a postupné degradace Vašeho balkónu či užitné terasy je jejich okrajové oplechování.

Právě balkóny a terasy se často potýkají s postupným chátráním kvůli přílišné vlhkosti, kterou umožňuje nedostatečná hydroizolace. Tomuto problému lze předejít pomocí oplechování teras a balkónů. Nejvhodnějším způsobem provedení je zvolit systémové oplechování. Oplechování se umístí na spádovou složku, tedy pod dlažbu.

V rámci činnosti oplechování teras a balkónů také provádíme doplňkové práce. Montujeme ukončovací profily na volné hrany balkónů a teras. Ukončovací profily estetickým způsobem zvýší ochranu Vašeho balkónu či terasy. K oplechování teras a balkónů používáme kvalitní a odolné materiály, pro co nejdelší životnost.

Oplechování balkonu se nejčastěji skláda z oplechování okapnic oplechování podkladního pro okapnice,také se zde používá oplechování na svislé stěny pro izolace.

V případě oplechování balkonu s prostupy zábradlí se plechují i tyto detaily.Na terase se většino plechuje obvodová zeď nebo boční zdivo pro tyto účely používáme atikové oplechování kombinované s oplechováním okapnic.

kom11

Pro oplechování balkonu nebo oplechování terasy nás kontaktujte.

Naši klempíři Vám odborně oplechování teras, balkónů a přístřešků nejen vyrobí, ale i namontují. Díky našim zkušenostem vše rychle a kvalitně.